HellermannTyton VFA10SCSCOM2
VFA10SCSCOM2 picture photo
Mfg. Part Number
VFA10SCSCOM2
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SC DUPLEX FIBER ASSEMBLY 10M ORA
Datasheet Download
VFA10SCSCOM2.pdf
Availability of VFA10SCSCOM2
QUANTITY
VFA10SCSCOM2 Order Process
Ship out your order
Specifications of VFA10SCSCOM2
Internal Part NumberEIS-VFA10SCSCOM2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VFA10SCSCOM2
Related LinksVFA10S, VFA10SCSCOM2 Datasheet, HellermannTyton Distributor
VFA10SCSCOM2 Details Description
Related parts for VFA10SCSCOM2
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-SMD datasheet.pdf
IC DRVR QUAD 3.3V HS LVDS 16SOIC datasheet.pdf
SOCKET HEX 9/64" 1.65" datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 1.4W AB 16TQFN datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
DSUB JACKPOST ASSEMBLY datasheet.pdf
RES 100K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf