FFF VG20010000J0G
VG20010000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VG20010000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VG20010000J0G.pdf
Availability of VG20010000J0G
QUANTITY
VG20010000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VG20010000J0G
Internal Part NumberEIS-VG20010000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VG20010000J0G
Related LinksVG2001, VG20010000J0G Datasheet, FFF Distributor
VG20010000J0G Details Description
Related parts for VG20010000J0G
CONN RCPT 4POS PNL MT PIN SOLDER datasheet.pdf
PLIERS ELEC FLAT NOSE 5.12" datasheet.pdf
OSC XO 45.25MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X5R 0402 datasheet.pdf