FFF VK02315000J0G
VK02315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK02315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET 45D
Datasheet Download
VK02315000J0G.pdf
Availability of VK02315000J0G
QUANTITY
VK02315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK02315000J0G
Internal Part NumberEIS-VK02315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package500
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK02315000J0G
Related LinksVK0231, VK02315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK02315000J0G Details Description
Related parts for VK02315000J0G
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC LI-ION BATT PROTECT 16-TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 8POS datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 150V 17A MT200 datasheet.pdf