FFF VK07325000J0G
VK07325000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK07325000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET WF 45D
Datasheet Download
VK07325000J0G.pdf
Availability of VK07325000J0G
QUANTITY
VK07325000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK07325000J0G
Internal Part NumberEIS-VK07325000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package225
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK07325000J0G
Related LinksVK0732, VK07325000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK07325000J0G Details Description
Related parts for VK07325000J0G
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 250V 30A I4-PAC datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 10% 2910 datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM datasheet.pdf
3/4" X 2" RECTANGLES - 5/PK datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 180MA 2.2 OHM datasheet.pdf
CABLE 8POS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-15V 15W datasheet.pdf
CAP TRIM 3.5-35PF 6KV CHASS MNT datasheet.pdf
TOOL datasheet.pdf
68UF 450V 25X25MM 105C 5000H datasheet.pdf