FFF VK10515000J0G
VK10515000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK10515000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET CLOSE 45D
Datasheet Download
VK10515000J0G.pdf
Availability of VK10515000J0G
QUANTITY
VK10515000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK10515000J0G
Internal Part NumberEIS-VK10515000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package84
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK10515000J0G
Related LinksVK1051, VK10515000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK10515000J0G Details Description
Related parts for VK10515000J0G
LABEL S LAM DM TED YLW 1.50X.75" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD CALIB 24-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 440MA 1 OHM TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
IC FPGA 57 I/O 68PLCC datasheet.pdf
RES SMD 649K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf