FFF VK13525000J0G
VK13525000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK13525000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET WF 45D
Datasheet Download
VK13525000J0G.pdf
Availability of VK13525000J0G
QUANTITY
VK13525000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK13525000J0G
Internal Part NumberEIS-VK13525000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package42
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK13525000J0G
Related LinksVK1352, VK13525000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK13525000J0G Details Description
Related parts for VK13525000J0G
CIR BRKR THRM 200MA 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 44POS 5A datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 0.64MM datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 6WSON datasheet.pdf
CONN SOCKET 9W4 RIVETED datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
PROBE BODY 2MM TIP BLACK datasheet.pdf