FFF VK15115000J0G
VK15115000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK15115000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET 45D
Datasheet Download
VK15115000J0G.pdf
Availability of VK15115000J0G
QUANTITY
VK15115000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK15115000J0G
Internal Part NumberEIS-VK15115000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package135
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK15115000J0G
Related LinksVK1511, VK15115000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK15115000J0G Details Description
Related parts for VK15115000J0G
RES 5.49 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
ATTENUATOR, FC/UPC, DW, 12DB datasheet.pdf
CAP CER 2.3PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
IC FPGA 68 I/O 100VQFP datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 16V 10% 1411 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CABLE 9COND 20AWG SLATE 500' datasheet.pdf
CRIMP DIE DIN46235 185MM2 (13CB2 datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf