FFF VK15715000J0G
VK15715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK15715000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE 45D
Datasheet Download
VK15715000J0G.pdf
Availability of VK15715000J0G
QUANTITY
VK15715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK15715000J0G
Internal Part NumberEIS-VK15715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package42
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK15715000J0G
Related LinksVK1571, VK15715000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK15715000J0G Details Description
Related parts for VK15715000J0G
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100 SGL datasheet.pdf
IC ADC LP 5V 12-BIT SRL 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V X7R 1825 datasheet.pdf
CERAMIC MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 6AWG GREEN 100' datasheet.pdf
RES SMD 250OHM 0.01% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS CABLE PIN RA datasheet.pdf
CONN PRC CIRCULAR 3POS 150MM datasheet.pdf