FFF VK16125000J0G
VK16125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK16125000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF 45D
Datasheet Download
VK16125000J0G.pdf
Availability of VK16125000J0G
QUANTITY
VK16125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK16125000J0G
Internal Part NumberEIS-VK16125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK16125000J0G
Related LinksVK1612, VK16125000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK16125000J0G Details Description
Related parts for VK16125000J0G
IC DAC 10BIT SRL 3V 8-DIP datasheet.pdf
TERM DK45 TS35 24VDC SPDT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
LED YELLOW DIFF 5X2.5MM RECT T/H datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 442 OHM 1% 30W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 76 TYPE A 30POS datasheet.pdf
SATA POWER CABLE 1.5M datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 5V 10UA datasheet.pdf