FFF VK20725000J0G
VK20725000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK20725000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SOCKET WF 45D
Datasheet Download
VK20725000J0G.pdf
Availability of VK20725000J0G
QUANTITY
VK20725000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK20725000J0G
Internal Part NumberEIS-VK20725000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package33
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK20725000J0G
Related LinksVK2072, VK20725000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK20725000J0G Details Description
Related parts for VK20725000J0G
FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 75V 250MA ALF2 datasheet.pdf
RES 33 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 165VIN 15VOUT 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
CONN HDR 86POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf