VersaLogic Corporation VL-CBR-3001
VL-CBR-3001 picture photo
Mfg. Part Number
VL-CBR-3001
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CBL LVDS 30PIN 20"
Datasheet Download
VL-CBR-3001.pdf
Availability of VL-CBR-3001
QUANTITY
VL-CBR-3001 Order Process
Ship out your order
Specifications of VL-CBR-3001
Internal Part NumberEIS-VL-CBR-3001
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Embedded Computers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCable
Specifications20" 2-Ch LVDS 30-Pin JAE to 30-Pin JAE
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL-CBR-3001
Related LinksVL-CB, VL-CBR-3001 Datasheet, VersaLogic Corporation Distributor
VL-CBR-3001 Details Description
Related parts for VL-CBR-3001
RES SMD 511K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RELAY SSR DPST .04A 8SMD GW datasheet.pdf
CONN DIN HEADER 20POS VERT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
PRESS IN TOOL 6PR X 16COLUMN BCP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
CARD MARKER WIRE SOLID datasheet.pdf
500 TB RIS CLA STACK datasheet.pdf
CAP CER 300PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
OSC SO 150.000MHZ LVTTL SMD datasheet.pdf