FFF VL10515100J0G
VL10515100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL10515100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL10515100J0G.pdf
Availability of VL10515100J0G
QUANTITY
VL10515100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL10515100J0G
Internal Part NumberEIS-VL10515100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package64
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL10515100J0G
Related LinksVL1051, VL10515100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL10515100J0G Details Description
Related parts for VL10515100J0G
OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
CBL RIBN 16COND 0.039 GRAY 100M datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 10.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS DL 15GOLD T/H datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 6PDT 200MA 45V datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONTACT PROBE 0.6MM PITCH datasheet.pdf