FFF VL14145000J0G
VL14145000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL14145000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF VER B/T
Datasheet Download
VL14145000J0G.pdf
Availability of VL14145000J0G
QUANTITY
VL14145000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL14145000J0G
Internal Part NumberEIS-VL14145000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package48
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL14145000J0G
Related LinksVL1414, VL14145000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL14145000J0G Details Description
Related parts for VL14145000J0G
RES 3.3K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 SQ WW datasheet.pdf
INSULATOR datasheet.pdf
RES 453 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 21.6MM SQUARE datasheet.pdf
CONN RCPT 17+PE PNL MNT PIN CRMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125" datasheet.pdf