FFF VL16115100J0G
VL16115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL16115100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL16115100J0G.pdf
Availability of VL16115100J0G
QUANTITY
VL16115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL16115100J0G
Internal Part NumberEIS-VL16115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package95
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL16115100J0G
Related LinksVL1611, VL16115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL16115100J0G Details Description
Related parts for VL16115100J0G
MOD PWR ENTRY 2PL QC 2.5MM SNAP datasheet.pdf
RES SMD 11.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 82.5K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
POT 300K OHM 1/4W CARBON LOG datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
33 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
TRANS SJT 1200V 25A TO263-7 datasheet.pdf