FFF VL22125000J0G
VL22125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL22125000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
VL22125000J0G.pdf
Availability of VL22125000J0G
QUANTITY
VL22125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL22125000J0G
Internal Part NumberEIS-VL22125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package32
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL22125000J0G
Related LinksVL2212, VL22125000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL22125000J0G Details Description
Related parts for VL22125000J0G
RES 250 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES MO 1W 3K OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BCK ADJ 1.25A SYNC 10MSOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V datasheet.pdf
040 III PLUG ASSY 20P NAT datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZD25 PG16 datasheet.pdf
IC CTLR HOT SWAP 5A 16-DFN datasheet.pdf
CAP CER 390PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 15.8KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf