FFF VL28B15100J0G
VL28B15100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL28B15100J0G
Brief Description
250 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL28B15100J0G.pdf
Availability of VL28B15100J0G
QUANTITY
VL28B15100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL28B15100J0G
Internal Part NumberEIS-VL28B15100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL28B15100J0G
Related LinksVL28B1, VL28B15100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL28B15100J0G Details Description
Related parts for VL28B15100J0G
CONN RECEPT PIN .015-.020" .140" datasheet.pdf
RES SMD 1.74KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 4K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK datasheet.pdf
RES SMD 13.3K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC SWITCH 2:2 DUAL GRAPH 40TQFN datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CAP FILM 22UF 5% 100VDC 2DIP datasheet.pdf
RES 1.89K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 54POS STRGHT SKT datasheet.pdf