FFF VL32125000J0G
VL32125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL32125000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
VL32125000J0G.pdf
Availability of VL32125000J0G
QUANTITY
VL32125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL32125000J0G
Internal Part NumberEIS-VL32125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package24
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL32125000J0G
Related LinksVL3212, VL32125000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL32125000J0G Details Description
Related parts for VL32125000J0G
IC SWITCH DUAL SPST 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 180K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
INSULATING FILM datasheet.pdf
LED CLN6A COOL WHT 7000K SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf
SWITCH SNAP-ACTING datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 9SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf