FFF VL38115100J0G
VL38115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL38115100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL38115100J0G.pdf
Availability of VL38115100J0G
QUANTITY
VL38115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL38115100J0G
Internal Part NumberEIS-VL38115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL38115100J0G
Related LinksVL3811, VL38115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL38115100J0G Details Description
Related parts for VL38115100J0G
CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0508 datasheet.pdf
IC TONE/VOL/BAL DUAL DC 20-SOIC datasheet.pdf
EDGECARD 120POS PCI32 .050 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 52LQFP datasheet.pdf
RES 0.4 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
D SUB MA 11W1 CRIMP CONNECTOR WI datasheet.pdf
CAP CER 110PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN datasheet.pdf
LED COB CXB1304 5000K WHT SMD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 110W datasheet.pdf