FFF VL42515000J0G
VL42515000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL42515000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
VL42515000J0G.pdf
Availability of VL42515000J0G
QUANTITY
VL42515000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL42515000J0G
Internal Part NumberEIS-VL42515000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package16
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL42515000J0G
Related LinksVL4251, VL42515000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL42515000J0G Details Description
Related parts for VL42515000J0G
ESD HANDLER 10-3/4X4-5/8X2-3/8 datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 350KHZ SOT23-5 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 2.7UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 20NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf