FFF VM11150200J0G
VM11150200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM11150200J0G
Brief Description
350 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
VM11150200J0G.pdf
Availability of VM11150200J0G
QUANTITY
VM11150200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM11150200J0G
Internal Part NumberEIS-VM11150200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM11150200J0G
Related LinksVM1115, VM11150200J0G Datasheet, FFF Distributor
VM11150200J0G Details Description
Related parts for VM11150200J0G
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS R/A .156 GOLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 23POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT BLACK FREE HNG 2CKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 102 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf