FFF VM12558100J0G
VM12558100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM12558100J0G
Brief Description
508 TB PLU PLU LOW-TYPE
Datasheet Download
VM12558100J0G.pdf
Availability of VM12558100J0G
QUANTITY
VM12558100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM12558100J0G
Internal Part NumberEIS-VM12558100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM12558100J0G
Related LinksVM1255, VM12558100J0G Datasheet, FFF Distributor
VM12558100J0G Details Description
Related parts for VM12558100J0G
IC COMP 1.8V SNGL R-R IN SOT23-5 datasheet.pdf
IC CLOCKED BI-DIR FIFO 132-QFP datasheet.pdf
RES 1.58M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
PC TERM BLOCK PLUG 2POS 7.5MM datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 15A SCREW datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Crystal 27.1200MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf