FFF VM12A55100J0G
VM12A55100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM12A55100J0G
Brief Description
750 TB PLU PLU LOW-TYPE
Datasheet Download
VM12A55100J0G.pdf
Availability of VM12A55100J0G
QUANTITY
VM12A55100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM12A55100J0G
Internal Part NumberEIS-VM12A55100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM12A55100J0G
Related LinksVM12A5, VM12A55100J0G Datasheet, FFF Distributor
VM12A55100J0G Details Description
Related parts for VM12A55100J0G
IDC CABLE - MSC40K/MC40G/MCS40K datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 6.81A 12 MOHM datasheet.pdf
TAPE UTILITY FILAMENT 24MM X 55M datasheet.pdf
IC MCU 8BIT ROMLESS 68PLCC datasheet.pdf
OSC XO 35.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
LED WEDGE BASED T5 630NM 14V RED datasheet.pdf