FFF VM18755000J0G
VM18755000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM18755000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VM18755000J0G.pdf
Availability of VM18755000J0G
QUANTITY
VM18755000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM18755000J0G
Internal Part NumberEIS-VM18755000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM18755000J0G
Related LinksVM1875, VM18755000J0G Datasheet, FFF Distributor
VM18755000J0G Details Description
Related parts for VM18755000J0G
SWITCH ROCKER DPST 8A 125V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ 14DIP datasheet.pdf
PANEL FRONT 19X7X0.07" GREY datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK PCB 2POS GRY datasheet.pdf
RES SMD 1.96KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS 28AWG .100 GREEN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 5.6K OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL datasheet.pdf
DC/DC CONV 5V +/-12V 30W UFRM datasheet.pdf
IMPELLER 133X91MM 115VAC datasheet.pdf