Avago Technologies US, Inc. VMMK-3313-BLKG
VMMK-3313-BLKG picture photo
Mfg. Part Number
VMMK-3313-BLKG
Manufacturer
Product Category
RF Detectors
Brief Description
IC DIRECTIONAL DETECTOR SMD
Datasheet Download
VMMK-3313-BLKG.pdf
Availability of VMMK-3313-BLKG
QUANTITY
VMMK-3313-BLKG Order Process
Ship out your order
Specifications of VMMK-3313-BLKG
Internal Part NumberEIS-VMMK-3313-BLKG
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)2 (1 Year)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 28/Jul/2015
Standard Package100
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Detectors
Series-
PackagingCut Strip
Frequency15GHz ~ 33GHz
RF TypeGeneral Purpose
Input Range-5dBm ~ 30dBm
Accuracy-
Voltage - Supply-
Current - Supply170µA
Package / Case0402 (1005 Metric)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VMMK-3313-BLKG
Related LinksVMMK-33, VMMK-3313-BLKG Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
VMMK-3313-BLKG Details Description
Related parts for VMMK-3313-BLKG
IC A/D CONV 14BIT SAMPLNG 28SSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 10V X5R 0612 datasheet.pdf
IC PIN DRIVER 40MHZ 3ST 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 100V NP0 1808 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 25V X5R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.18UF 500V X7R 1825 datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM datasheet.pdf
Connector Header 41 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf