FFF VO18115100J0G
VO18115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO18115100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VO18115100J0G.pdf
Availability of VO18115100J0G
QUANTITY
VO18115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO18115100J0G
Internal Part NumberEIS-VO18115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO18115100J0G
Related LinksVO1811, VO18115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VO18115100J0G Details Description
Related parts for VO18115100J0G
TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OSC VCXO 77.76MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
DIODE VARACTOR 30V 20MA SOD323 datasheet.pdf