FFF VO44115000J0G
VO44115000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO44115000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
VO44115000J0G.pdf
Availability of VO44115000J0G
QUANTITY
VO44115000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO44115000J0G
Internal Part NumberEIS-VO44115000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO44115000J0G
Related LinksVO4411, VO44115000J0G Datasheet, FFF Distributor
VO44115000J0G Details Description
Related parts for VO44115000J0G
SWITCH PUSH DPDT 0.2A 14V datasheet.pdf
SCREWDRIVER TORX T8 6.5" datasheet.pdf
CARD ENGINE 64MB SDRAM datasheet.pdf
RES SMD 115K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 165CABGA datasheet.pdf
VARISTOR 9V 50A DISC 5MM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 3A MCPH3 datasheet.pdf
OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf