FFF VR12515200J0G
VR12515200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VR12515200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLU PLU WF DOWN/S
Datasheet Download
VR12515200J0G.pdf
Availability of VR12515200J0G
QUANTITY
VR12515200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VR12515200J0G
Internal Part NumberEIS-VR12515200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package110
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VR12515200J0G
Related LinksVR1251, VR12515200J0G Datasheet, FFF Distributor
VR12515200J0G Details Description
Related parts for VR12515200J0G
RES SMD 26.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TX DIGITAL AUDIO MINI JACK 8MBPS datasheet.pdf
TOOL HAND DBL ACTION 10-22AWG datasheet.pdf
CAP CER 2.8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
SENSOR SEALED GAUGE 0-500 PSI datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
8 WAY MALE CONN 2 ROW LATCHED datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 50PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf