Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-16CTQ080STRLHM3
VS-16CTQ080STRLHM3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-16CTQ080STRLHM3
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-16CTQ080STRLHM3.pdf
Availability of VS-16CTQ080STRLHM3
QUANTITY
VS-16CTQ080STRLHM3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-16CTQ080STRLHM3
Internal Part NumberEIS-VS-16CTQ080STRLHM3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-16CTQ080STRLHM3
VS-16CTQ080STRLHM3 Details Description
Related parts for VS-16CTQ080STRLHM3
POLISHING/LAPP FILM .3UM SHEET datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
EMI FILTER LOW PRO 250VAC 16A datasheet.pdf
RES SMD 1.15K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 5.1K OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A 6WSON datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.2W TH datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 6PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 8POS 6MM datasheet.pdf