Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-47CTQ020-1-M3
VS-47CTQ020-1-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-47CTQ020-1-M3
Brief Description
SCHOTTKY - TO-262-E3
Datasheet Download
VS-47CTQ020-1-M3.pdf
Availability of VS-47CTQ020-1-M3
QUANTITY
VS-47CTQ020-1-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-47CTQ020-1-M3
Internal Part NumberEIS-VS-47CTQ020-1-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-47CTQ020-1-M3
Related LinksVS-47CTQ, VS-47CTQ020-1-M3 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-47CTQ020-1-M3 Details Description
Related parts for VS-47CTQ020-1-M3
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES 47 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP FILM 560PF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:10 66MHZ 20SOIC datasheet.pdf
RES 294K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
TXRX DWDM 4GBPS APD SFP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf