Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-STPS20L15GL-M3
VS-STPS20L15GL-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-STPS20L15GL-M3
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-STPS20L15GL-M3.pdf
Availability of VS-STPS20L15GL-M3
QUANTITY
VS-STPS20L15GL-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-STPS20L15GL-M3
Internal Part NumberEIS-VS-STPS20L15GL-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-STPS20L15GL-M3
Related LinksVS-STPS2, VS-STPS20L15GL-M3 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-STPS20L15GL-M3 Details Description
Related parts for VS-STPS20L15GL-M3
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IGBT PHASE LEG HV ISOPLUS I4PAK5 datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 20POS datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 datasheet.pdf
PIN CONT 22-20AWG GOLD datasheet.pdf
RES 2.5K OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 53POS SKT datasheet.pdf