Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKCS203/100
VS-VSKCS203/100 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKCS203/100
Brief Description
MODULE DIODE 100V 200A ADDAPAK
Datasheet Download
VS-VSKCS203/100.pdf
Availability of VS-VSKCS203/100
QUANTITY
VS-VSKCS203/100 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKCS203/100
Internal Part NumberEIS-VS-VSKCS203/100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKCS203/100
Related LinksVS-VSKC, VS-VSKCS203/100 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKCS203/100 Details Description
Related parts for VS-VSKCS203/100
FIXED IND 330UH 1.3A 336 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle Firewire (IEEE 1394) 6 Position Free Hanging (In-Line) datasheet.pdf
MOD DDR SDRAM 256MB 184UDIMM datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 40K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 243 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
POT 500K OHM 5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf