Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKD320-04PBF
VS-VSKD320-04PBF picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKD320-04PBF
Brief Description
POWER MODULE 400V 320A MAGNAPAK
Datasheet Download
VS-VSKD320-04PBF.pdf
Availability of VS-VSKD320-04PBF
QUANTITY
VS-VSKD320-04PBF Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKD320-04PBF
Internal Part NumberEIS-VS-VSKD320-04PBF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKD320-04PBF
Related LinksVS-VSKD3, VS-VSKD320-04PBF Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKD320-04PBF Details Description
Related parts for VS-VSKD320-04PBF
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES SMD 1.91KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 29.8KOHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 2POS SKT datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 6AWG BLACK 100' datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 10PIN CRIMP datasheet.pdf
BIT IMPACT AUGER 11/16"X24" datasheet.pdf
CONN HDR DUAL 0.100" SMT datasheet.pdf
TV 4C 4#20 PIN RECP datasheet.pdf
THYRISTOR 800V TO-220F datasheet.pdf