Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKDS400/045
VS-VSKDS400/045 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKDS400/045
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
MOD SCHOTTKY 45V 400A ADDAPAK
Datasheet Download
VS-VSKDS400/045.pdf
Availability of VS-VSKDS400/045
QUANTITY
VS-VSKDS400/045 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKDS400/045
Internal Part NumberEIS-VS-VSKDS400/045
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKDS400/045
Related LinksVS-VSKD, VS-VSKDS400/045 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKDS400/045 Details Description
Related parts for VS-VSKDS400/045
RES SMD 20 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.65K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
IC FLASH 1MBIT 70NS 48TFBGA datasheet.pdf
RES 113 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
15A GFCI PLUGMANUAL25'MLD 5-15 datasheet.pdf
IE MINIFIBERLINX-II/TELCO MOD TP datasheet.pdf
FLEX POLY MOLDED PART datasheet.pdf
TV 53C 53#20 PIN PLUG datasheet.pdf
TV 3C 3#20 SKT RECP datasheet.pdf
220UF 35V 10X12.5 105C RAD datasheet.pdf