Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKJS409/150
VS-VSKJS409/150 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKJS409/150
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
MODULE SCHOTTKY 400A ADDAPAK
Datasheet Download
VS-VSKJS409/150.pdf
Availability of VS-VSKJS409/150
QUANTITY
VS-VSKJS409/150 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKJS409/150
Internal Part NumberEIS-VS-VSKJS409/150
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKJS409/150
Related LinksVS-VSKJ, VS-VSKJS409/150 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKJS409/150 Details Description
Related parts for VS-VSKJS409/150
IC ARM7 BLUESTREAK MCU 144LQFP datasheet.pdf
IC CONVERTER VOLT TO FREQ 8SOIC datasheet.pdf
IC SWITCH 6UDFN datasheet.pdf
RES SMD 120K OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 102MA 9.5 OHM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON 3PST 5A 250V datasheet.pdf
LOOP BLACK 5/8" X 50YD X 0.12" datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf