Artesyn Embedded Technologies VS3-B9-B9-A5-10-CE
VS3-B9-B9-A5-10-CE picture photo
Mfg. Part Number
VS3-B9-B9-A5-10-CE
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
VS3-B9-B9-A5-10-CE.pdf
Availability of VS3-B9-B9-A5-10-CE
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VS3-B9-B9-A5-10-CE Order Process
Ship out your order
Specifications of VS3-B9-B9-A5-10-CE
Internal Part NumberEIS-VS3-B9-B9-A5-10-CE
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesVS
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS3-B9-B9-A5-10-CE
Related LinksVS3-B9-B9, VS3-B9-B9-A5-10-CE Datasheet, Artesyn Embedded Technologies Distributor
VS3-B9-B9-A5-10-CE Details Description
Related parts for VS3-B9-B9-A5-10-CE
IC SWITCH SMBUS DUAL HISD 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
FILTER BALUN ATMEL 2.45GHZ datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 10MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RES 866K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 87.6K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 49VWM 89VC SOD57 datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC datasheet.pdf
TRIAC 600V 16A datasheet.pdf