Omron Automation & Safety VS640872-22-P-F001
VS640872-22-P-F001 picture photo
Mfg. Part Number
VS640872-22-P-F001
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SYSTEM
Datasheet Download
VS640872-22-P-F001.pdf
Availability of VS640872-22-P-F001
QUANTITY
VS640872-22-P-F001 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS640872-22-P-F001
Internal Part NumberEIS-VS640872-22-P-F001
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS640872-22-P-F001
Related LinksVS640872-, VS640872-22-P-F001 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
VS640872-22-P-F001 Details Description
Related parts for VS640872-22-P-F001
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 200MW SOT323 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 17.4 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN datasheet.pdf
0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V datasheet.pdf
38 KHZ THRU-HOLE datasheet.pdf