Artesyn Embedded Technologies VS8-D8-D8-20-469-CE
VS8-D8-D8-20-469-CE picture photo
Mfg. Part Number
VS8-D8-D8-20-469-CE
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
VS8-D8-D8-20-469-CE.pdf
Availability of VS8-D8-D8-20-469-CE
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VS8-D8-D8-20-469-CE Order Process
Ship out your order
Specifications of VS8-D8-D8-20-469-CE
Internal Part NumberEIS-VS8-D8-D8-20-469-CE
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesVS
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS8-D8-D8-20-469-CE
Related LinksVS8-D8-D8, VS8-D8-D8-20-469-CE Datasheet, Artesyn Embedded Technologies Distributor
VS8-D8-D8-20-469-CE Details Description
Related parts for VS8-D8-D8-20-469-CE
COVER METAL RACK & PANEL 20POS datasheet.pdf
IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
IC 440MA PWR DIST SWITCH 8-SOIC datasheet.pdf
LINK MODULE SYSMAC COAX datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10% 125V AXIAL datasheet.pdf
AML51 BUTTON FOR SWES/INDICATORS datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS WALL MNT SKT datasheet.pdf