Omron Automation & Safety VST-UB-50W15
VST-UB-50W15 picture photo
Mfg. Part Number
VST-UB-50W15
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
BAR LIGHT WHITE 50MM X 15MM
Datasheet Download
VST-UB-50W15.pdf
Availability of VST-UB-50W15
QUANTITY
VST-UB-50W15 Order Process
Ship out your order
Specifications of VST-UB-50W15
Internal Part NumberEIS-VST-UB-50W15
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VST-UB-50W15
Related LinksVST-UB, VST-UB-50W15 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
VST-UB-50W15 Details Description
Related parts for VST-UB-50W15
IDC CABLE- ASS16A/ AE16M / ASS16 datasheet.pdf
IC FILTER ACT PROG 28-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 6KV SL RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM 44POS VERT SMT datasheet.pdf
SENSOR DRUM GAUGE 55GALLON LCD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 31POS PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK R/A 5POS 3.81MM BLK datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 22POS HL LOW P datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT PIN datasheet.pdf