FFF VX121100B0J0G
VX121100B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX121100B0J0G
Brief Description
350 TB SOC VER CLOSE THR
Datasheet Download
VX121100B0J0G.pdf
Availability of VX121100B0J0G
QUANTITY
VX121100B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX121100B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX121100B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX121100B0J0G
Related LinksVX1211, VX121100B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX121100B0J0G Details Description
Related parts for VX121100B0J0G
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 43 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 4.75V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
2.54MM C-GRID DRDW T/H HDR 40CKT datasheet.pdf
RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Socket 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf