FFF VX16103100J0G
VX16103100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX16103100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
VX16103100J0G.pdf
Availability of VX16103100J0G
QUANTITY
VX16103100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX16103100J0G
Internal Part NumberEIS-VX16103100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX16103100J0G
Related LinksVX1610, VX16103100J0G Datasheet, FFF Distributor
VX16103100J0G Details Description
Related parts for VX16103100J0G
CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS datasheet.pdf
IC OCT TRNSP LATCH 3-ST 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 1% 1/2W MELF datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 12A TO-220F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
IC REG LDO 4.2V 0.1A 8VDFN datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 400KHZ 8SOP datasheet.pdf
SL-SMT 5.00/06/90G BK 350/RL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB datasheet.pdf
MICRO 15C S 24" WHT FLOAT datasheet.pdf