FFF VX261001B0J0G
VX261001B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX261001B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC RA OPNN THR
Datasheet Download
VX261001B0J0G.pdf
Availability of VX261001B0J0G
QUANTITY
VX261001B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX261001B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX261001B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX261001B0J0G
Related LinksVX2610, VX261001B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX261001B0J0G Details Description
Related parts for VX261001B0J0G
IDC CABLE - MDN36K/MC36F/MDN36K datasheet.pdf
FIXED IND 1.5NH 400MA 70 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 160K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.98M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
PUNCH UNIT RD 1.625 BB datasheet.pdf
PIN-STAKED FLEX JUMPER 4POS datasheet.pdf