FFF VX261001B0J0G
VX261001B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX261001B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC RA OPNN THR
Datasheet Download
VX261001B0J0G.pdf
Availability of VX261001B0J0G
QUANTITY
VX261001B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX261001B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX261001B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX261001B0J0G
Related LinksVX2610, VX261001B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX261001B0J0G Details Description
Related parts for VX261001B0J0G
MCU 8BIT 1.5KB FLASH 128KB 20QFN datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 333MHZ 516BGA datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1PH 800V FO-T-A datasheet.pdf
CONN MALE M12 5POS STR 5M CABLE datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 200V X7R 0603 datasheet.pdf
15P MTA100 CONN ASSY BLK LF datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf