Vishay/Beyschlag WF165336WQ75236BJ1
WF165336WQ75236BJ1 picture photo
Mfg. Part Number
WF165336WQ75236BJ1
Brief Description
CAP CER 7500PF 22.5KV SCREW
Datasheet Download
WF165336WQ75236BJ1.pdf
Availability of WF165336WQ75236BJ1
QUANTITY
WF165336WQ75236BJ1 Order Process
Ship out your order
Specifications of WF165336WQ75236BJ1
Internal Part NumberEIS-WF165336WQ75236BJ1
PackagingBulk
Capacitance7500pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated22500V (22.5kV)
Size / Dimension6.693" Dia (170.00mm)
Height - Seated (Max)13.228" (336.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WF165336WQ75236BJ1
Related LinksWF165336W, WF165336WQ75236BJ1 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
WF165336WQ75236BJ1 Details Description
Related parts for WF165336WQ75236BJ1
FERRITE BEAD CORE EMI L/F 15.0MM datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.49M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OPTOISOLTR 50KV DARLINGTON AXIAL datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
POS TRANS-XDCR JP/2 10K/5.0% 1/8 datasheet.pdf
126 DISCRETE THERMS-MATCH LARGE datasheet.pdf
TM40-6 MODULE LOCKING PIN datasheet.pdf
CONN R/A PLUG 7PIN CRIMP datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT datasheet.pdf
100UF 350V 18X35,5 datasheet.pdf