TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-203127-10-9
WP-203127-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-203127-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL POLY WHITE 20.3X12.7MM
Datasheet Download
WP-203127-10-9.pdf
Availability of WP-203127-10-9
QUANTITY
WP-203127-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-203127-10-9
Internal Part NumberEIS-WP-203127-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.80" x 0.50" (20.3mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-203127-10-9
Related LinksWP-2031, WP-203127-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-203127-10-9 Details Description
Related parts for WP-203127-10-9
IDC CABLE - MCF50K/MC50G/MCF50K datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC GAS GAUGE BQ29312A 38-TSSOP datasheet.pdf
IC POT DPP NV 32TAP U/D 8MSOP datasheet.pdf
ADAPTER SQ HOLE PANEL RAIL datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 254 TYPE A 13POS datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A 6WLCSP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14SOIC datasheet.pdf
ATTENUATOR 12 DB DC 4GHZ datasheet.pdf