TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-445064-10-9
WP-445064-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-445064-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WP-445064-10-9.pdf
Availability of WP-445064-10-9
QUANTITY
WP-445064-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-445064-10-9
Internal Part NumberEIS-WP-445064-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.75" x 0.25" (44.5mm x 6.4mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-445064-10-9
Related LinksWP-4450, WP-445064-10-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-445064-10-9 Details Description
Related parts for WP-445064-10-9
CONV DC/DC 2W 24VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST ADJ 3A 20TSSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 6.8M OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 35V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES 2M OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HOLD DOWN datasheet.pdf
CAP FILM 2.2 NF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf