TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-445102-5-9
WP-445102-5-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-445102-5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WP-445102-5-9.pdf
Availability of WP-445102-5-9
QUANTITY
WP-445102-5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-445102-5-9
Internal Part NumberEIS-WP-445102-5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging5000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-445102-5-9
Related LinksWP-445, WP-445102-5-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-445102-5-9 Details Description
Related parts for WP-445102-5-9
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 35000UF 50V SCREW datasheet.pdf
IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 0.5A SOT-23 datasheet.pdf
SURFACE MOUNT BACKLIGHT datasheet.pdf
RES SMD 3.74KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
POT 8 OHM 25W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
NETWORK CABLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf