TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-508127-5-9
WP-508127-5-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-508127-5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WP-508127-5-9.pdf
Availability of WP-508127-5-9
QUANTITY
WP-508127-5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-508127-5-9
Internal Part NumberEIS-WP-508127-5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging5000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-508127-5-9
Related LinksWP-508, WP-508127-5-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-508127-5-9 Details Description
Related parts for WP-508127-5-9
RES 30K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
POWER MODULE DC/DC 48V/12V 500W datasheet.pdf
SWITCH FS-T ROLLER LVR SILV PCB datasheet.pdf
RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SSOP datasheet.pdf
CAP CER 36PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5V IN 9V OUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.4KV 70A DO5 datasheet.pdf
KNIFE 4.83MM TIN AREA 5.84MM datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf