Digi International WR21-L12A-DE1-TA
WR21-L12A-DE1-TA picture photo
Mfg. Part Number
WR21-L12A-DE1-TA
Brief Description
CELLULAR ROUTER EMEA/APAC WR21
Datasheet Download
WR21-L12A-DE1-TA.pdf
Availability of WR21-L12A-DE1-TA
QUANTITY
WR21-L12A-DE1-TA Order Process
Ship out your order
Specifications of WR21-L12A-DE1-TA
Internal Part NumberEIS-WR21-L12A-DE1-TA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WR21-L12A-DE1-TA
Related LinksWR21-L12, WR21-L12A-DE1-TA Datasheet, Digi International Distributor
WR21-L12A-DE1-TA Details Description
Related parts for WR21-L12A-DE1-TA
IC REG BCK 1.2V 0.6A SYNC TSOT23 datasheet.pdf
IC ASYNC FIFO MEM 256X9 28-SOJ datasheet.pdf
CONN CAP ASSY 12PS 18-20AWG YEL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V datasheet.pdf
GASKET FOR 1590Z SERIES datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS datasheet.pdf
MODULE DDR SDRAM 256MB 200SODIMM datasheet.pdf
SL WTW CONN SR OPT A 22POS datasheet.pdf