Teledyne LeCroy WS10-SPIBUS TD
WS10-SPIBUS TD picture photo
Mfg. Part Number
WS10-SPIBUS TD
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
SPI BUS TRGGR-DCD OPT WVSRFR10
Datasheet Download
WS10-SPIBUS TD.pdf
Availability of WS10-SPIBUS TD
QUANTITY
WS10-SPIBUS TD Order Process
Ship out your order
Specifications of WS10-SPIBUS TD
Internal Part NumberEIS-WS10-SPIBUS TD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Test and Measurement
FamilyAccessories
SeriesWaveSurfer®
TypeOscilloscope
Accessory TypeSoftware
For Use With/Related ProductsWaveSurfer Series Oscilloscopes
Specifications-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WS10-SPIBUS TD
Related LinksWS10-SP, WS10-SPIBUS TD Datasheet, Teledyne LeCroy Distributor
WS10-SPIBUS TD Details Description
Related parts for WS10-SPIBUS TD
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 WW datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 10 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC DELAY LN 10TAP 450NS 14TSSOP datasheet.pdf
FEED TRHOUGH TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
CABLE HDMI CON 16' datasheet.pdf
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-100V datasheet.pdf
Connector Receptacle 7 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf