TE Connectivity Raychem Cable Protection WV-699254-5-9
WV-699254-5-9 picture photo
Mfg. Part Number
WV-699254-5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WV-699254-5-9.pdf
Availability of WV-699254-5-9
QUANTITY
WV-699254-5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WV-699254-5-9
Internal Part NumberEIS-WV-699254-5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWV
Packaging5000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)
MaterialVinyl
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WV-699254-5-9
Related LinksWV-699, WV-699254-5-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WV-699254-5-9 Details Description
Related parts for WV-699254-5-9
TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
Crystal 11.0592MHz 50ppm 22pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SOJ, 2.60mm pitch datasheet.pdf
ANT 315MHZ 1/4WAVE HELICAL SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
TAPE ALUMINUM FOIL 1/2" X 5YD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.62 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CONN RCPT 36POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CONN HSNG PLUG INLINE 4POS PIN datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 30PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf